Hotel Solar Do Parque
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Eten op locatie Restaurant | Vergaderfaciliteiten Zakencentrum | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Het comfortabele Hotel Solar Do Parque Panambi is op 14 minuten wandelen vanaf het History Museum, het is een hotel met uitzicht over de stad. Het hotel is ingericht met parketvloeren en heeft privéparkeren ter plekke.
Universidade Regional do Noroeste do Estado do Rio Grande do Sul is op 3 km van dit hotel met 14 kamers gesitueerd. Gasten zullen ook de nabijheid van Parque Municipal Rudolfo Arno Goldhardt waarderen, gelegen op 16 minuten te voet vandaan. U kunt Museo Militar gemakkelijk vinden op 7 km van Solar Do Parque.
De allergievrije kamers hebben een flatscreen TV met satellietzenders, evenals voorzieningen zoals airconditioning. De kamers hebben geluiddichte ramen en een parketvloer, evenals parketvloer. Ze beschikken ook privébadkamers, uitgerust met een bidet, een apart toilet en een douche.
Nabijgelegen restaurants, waaronder Moinho Velho, dat binnen een paar straten van Hotel Solar Do Parque is.
- Locale bezienswaardigheiden
- Instituto Federal Farroupilha1,8 km
- IECLB Martin Lutero2,4 km
- Paionell850 m
- Unijui3,1 km
- Universidade Regional do Noroeste do Estado do Rio Grande do Sul3,1 km
- Museu Panambi400 m
- History Museum500 m
- Luchthavens
- Luchthaven Sepé Tiaraju90 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Allergievrije kamers
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Restaurant
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Fitnesscentrum
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Wasserij
- Zakencentrum
- Vergader-/Banketfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
- Ledikanten/ Babybedden
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Solar Do Parque naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Hotel Solar Do Parque te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Sepé Tiaraju van Hotel Solar Do Parque?
Er is een 90 km afstand tussen Sepé Tiaraju en Hotel Solar Do Parque. - ❓
Hoe kunnen we vanaf het vliegveld bij Hotel Solar Do Parque komen?
Gasten van Hotel Solar Do Parque kunnen een buspendel aanvragen. We raden aan om vooraf te bellen om de details te bevestigen. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Hotel Solar Do Parque?
Hotel Solar Do Parque biedt een privé-autoparkeren aan zijn gasten. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Panambi?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Panambi is $53. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij Hotel Solar Do Parque?
Gasten van Hotel Solar Do Parque kunnen zowel met Visa, Maestro en Elo kredietkaart, als ook met andere betaalwijzen betalen. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Hotel Solar Do Parque?
In Hotel Solar Do Parque kunnen gasten uit Loft, Deluxe Suite en Familie Kamer kiezen.